KONST / Litografier / Färglitografi 13967570
nr 1396 7570
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 77/375, daterad -84. Motivet: 40x50, yttermått inklusive ram: 55x66 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:42:11
9/5 15:07:31
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg